Acıbadem Sağlık Grubu Güvenlik Görevlisi Alımı

Yorum (1) Güvenlik Görevlisi - Acıbadem Sağlık Grubu Güvenlik Görevlisi Alımı

acıbadem güvenlik görevlisi iş ilanıAcıbadem Sağlık Grubu bünyesinde güvenlik görevlisi olarak çalışmak ister misiniz?

1991 yılında ilk hastanesini açan Acıbadem Sağlık Grubu bugün genel amaçlı 17 hastane, 12 tıp merkezi ve poliklinikleri, merkez laboratuvarı, yaklaşık 2.500’ü hekim olmak üzere 12.500’ü aşkın çalışanı ile yaygın bir biçimde hizmet veriyor.

Acıbadem Sağlık Grubu tarafından karşılanacak ücretsiz güvenlik sertifikası eğitimi alarak iş başı yapmak ister misiniz?

Silahsız güvenlik sertifikası eğitimini başarı ile tamamlayan adaylar kurumumuzda güvenlik görevlisi olarak istihdam edilecektir.

Acıbadem hastaneleri güvenlik görevlisi iş ilanına başvuru yapmak isteyen adayların kariyer sitelerindeki iş ilanları üzerinden iş başvurusu yapabilirler.

Güvenlik görevlisi iş ilanında alınacak personel sayısı belirtilmemiş olup İstanbul Avrupa ve Asya yakasında görevlendirmek üzere personel istihdam edilecektir. Acıbadem Sağlık Grubu güvenlik görevlisi iş ilanına son başvuru tarihi 25.01.2016eleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları
Acıbadem Sağlık Grubu Güvenlik Görevlisi Alımı yazısına yapılan yorumlar
 1. Ertan TUGAYLI dedi ki:

  D İ K K A T !
  Selamlar, Saygılar.
  KENDİ ŞİRKETİNİZİN (BANKA-HASTANE-OKUL-TEKSTİL-KİMYA-İMALATHANE-FABRİKA V.S.) VE VARSA ŞUBELERİNİZİN GÜVENLİĞİNİ TAŞERON FİRMALARA İHTİYAÇ DUYMADAN (SİZE BAĞLI ÇALIŞAN KİMLİKLİ ÖZEL GÜVENLİK PERSONELLERİ İLE)
  ———–KENDİNİZ SAĞLAMAK İSTEMEZMİSİNİZ ?——–
  • ÖZEL GÜVENLİK İZNİ ÇIKARILMASI KENDİ BÜNYESİNDE BİRİM OLUŞTURMAK SURETİYLE
  • BİRİM OLUŞTURARAK GÜVENLİĞİNİ KENDİSİ SAĞLAMAK İSTEYEN ŞİRKETLERE; İSTEĞE GÖRE PART TIME VEYA ANLAŞMALI OLARAK HİZMET VERİLİR.
  TÜM YASAL İŞLEMLERİ YAPILIR.
  • ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİNİN GİYECEĞİ KIYAFETLER ÜZERİNDE FİRMANIZIN LOGOSUNUN BULUNDUĞU KIYAFET ONAYININ ALINMASI ____________YASAL SÜRESİ İÇİNDE___________
  – VALİLİĞE PERSONEL BİLDİRİMLERİNİN ZAMANINDA YAPILMASI – FİRMANIZIN KORUMA VE GÜVENLİK PLANLARININ HAZIRLANMASI

  • ÖZEL ETKİNLİKLERİNİZ OLDUĞUNDA, GEÇİCİ GÖREV İÇİN VALİLİKTEN İZİN ALINMASI
  ÖZEL GÜVENLİK, 5188 UZMANI TARAFINDAN, BU KONULARDA HİÇBİR SIKINTI YAŞAMAYACAĞINIZ VE CEZA ALMAYACAĞINIZ TARAFIMIZCA TAAHHÜT EDİLİR.
  ERTAN TUGAYLI : 0542 270 50 88 5188 UZMANI