Ağaoğlu Personel Alımı İş İlanları

Yorum (15) İnşaat sektörü - Ağaoğlu Personel Alımı İş İlanları

ağaoğlu-inşaatTürkiye’nin önde gelen inşaat şirketlerinden Ağaoğlu İnşaat 1981 yılında faaliyetlerine Akdeniz İnşaat ile başladı. Ağaoğlu Şirketler Grubu; inşaat, enerji ve turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Ağaoğlu Şirketler Grubu, Türkiye’ye değer katan ve ekonomiye yön veren büyük projelerin mimarıdır.

AĞAOĞLU İŞ İLANLARI

Ağaoğlu çeşitli pozisyonlarda görevlendirmek üzere personel alımı yapmaktadır. İşte iş başvurusu yapabileceğiniz açık pozisyonlar. Aşağıdaki listelenmiş açık pozisyonlardan uygun bir ilan bulamadıysanız genel iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kaba Yapı Blok Sorumlusu

Ağaoğlu, İstanbul Avrupa Yakası’ndaki Maslak 1453 projesinde görevlendirmek Kaba yapı imalatlarının ve mevcut kaynakların ilgili kanun, yönetmelikler ve oluşturulan proje ve üretim stratejileri ile hedefler doğrultusunda etkin işlemesinin sağlanmasını yapacak Kaba Yapı Blog Sorumlusu aramaktadır.  

Tapu İşlemleri Uzmanı

Ağaoğlu Merkez ofis gayrimenkul departmanında görevlendirmek üzere tapu işlemleri uzmanı aramaktadır. Tapu işlemleri uzmanı; projeler dâhilindeki taşınmazların, şirket ve şirket ortaklarının gayrimenkullerinin alım-satım, emlak vergisi, tapu devir, altyapı, abonmanlık vb. işlerinin ilgili kanun, yönetmelik ve standartlar çerçevesinde sağlıklı bir şekilde yürütülmesinin sağlanması.

Teknik Personel

Ağaoğlu projelerinin site yönetimi birimlerinde görevlendirmek üzere üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun (elektrik,elektronik,sıhhı tesisat) olmuş teknik personel alımı yapılacaktır. 

Servis Elemanı

Ağaoğlu merkez ofisinde görevlendirmek üzere minimum turizm meslek lisesi mezunu ve 2 yıllık çay, kahve servisi deneyimine sahip servis elemanı alınacaktır.

Halkla İlişkiler Elemanı

Ağaoğlu, Anadolu yakası site yönetimi birimlerinde görevlendirmek üzere en az lise mezunu ve halkla ilişkiler alanında en az 2 yıl tecrübeli halkla ilişkiler elemanı alımı yapılacaktır.

Misafir İlişkileri Stajyeri

Ağaoğlu MyClub’da görevlendirmek üzere üniversitelerin turizm işletmeciliği – otelciliği vb. bölümlerinden mezun olmuş misafir ilişkileri stajyeri alımı yapılacaktır.

Temizlik Hizmetleri Şefi

Ağaoğlu MyClub’da görevlendirmek üzere meslek lisesi ve endüstri meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, alanında en az 3 yıl tecrübeli temizlik hizmetleri şefi alımı yapılacaktır.

Bahçıvan Alımı

Ağaoğlu Şirketler Grubu bünyesinde yer alan site yönetimlerinde görevlendirmek üzere en az lise mezunu, daha önce sitelerde ve bahçe bakım, bitki sulama, bitki koruma konusunda en az 2 yıl deneyimli bahçıvan alımı yapılacaktır.

İnşaat Teknikeri

Ağaoğlu Maslak 1453 İstanbul Projesi ve/veya diğer projelerinde görevlendirmek üzere meslek yüksek okullarının inşaat teknikerliği bölümlerinden mezun, en az 5 yıl deneyimli inşaat teknikeri alımı yapılacaktır.

İnce Yapı Blok Sorumlusu

Ağaoğlu Maslak 1453 İstanbul Projesinde görevlendirmek üzere, üniversitelerin mimarlık bölümlerinden mezun, ince yapı alanında en az 3 yıl deneyimli ince yapı blok sorumlusu alımı yapılacaktır.

Steward/Mutfak

Ağaoğlu My City Hotel İstanbul’da görevlendirmek üzere minimum lise mezunu ve tercihen otelcilik sektöründe benzer görevde en az 2 yıl çalışmış Steward/Mutfak aranıyor.

Stajyer Avukat

Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun merkez ofisinin hukuk departmanında görevlendirmek üzere stajyer avukat alınacaktır.

Makine İkmal Grup Müdürü

Ağaoğlu Şirketler Grubu bünyesindeki şantiyelerin makine ikmal planlamasının ve organizasyonunu yapması amacıyla Makine İkmal Grup Müdürü aranmaktadır.

Planlama Mühendisi

Ağaoğlu Maslak 1453 İstanbul projesinde görevlendirmek üzere üniversitelerin inşaat mühendisliği bölümlerinden mezun planlama mühendisi alımı yapılacaktır.  • ağaoğlu iş ilanları
eleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları
Ağaoğlu Personel Alımı İş İlanları yazısına yapılan yorumlar
 1. Mustafa ALTINDAĞ dedi ki:

  İNŞ,İNCE İŞLER fORMENİYİM 25 YILLIK TECRÜBEM VAR, ŞUAN EGE YAPI BATIŞEHİR PROJESİNDE ÇALIŞIYORUM YAKLAŞIK 1,5 AY SONRA İŞİM BİTİYOR İHTİYAÇ OLDUĞUNDA SİZİNLE UYGUN GÜRÜLÜRSE ÇALIŞABİLİRİZ, İYİ ÇALIŞMALAR, 532 320 97 41

 2. Kerem aslanoğlu dedi ki:

  istanbul içi trafik tecrubem var şoförlük sektoründe referanslarım mevcut.. ŞOFÖRLÜK İÇİN iyi çalışmalar dilerim. 0539 795 98 77

 3. Özcan Arslantürk dedi ki:

  Mikser şoför olarak çalıştım ordan Öztürk yilmaz nakliyatta çalıştım tirda şuan iş arıyorum acil işe ihtiyacım var 05362896660

 4. Kaba bina ve alçi boya üzerine 25 yillik tecrübem var ekip sikintim yoktur dedi ki:

  Ayhan al izmir 05321545168

 5. hazir siva ustasiyim dedi ki:

  ahmet klsa 05069699598

 6. şantiyeci dedi ki:

  Damperli Kamyon soforuyum yatili santiye isi ariyorum irtibat 0535 6244728

 7. mehmet gürgöl dedi ki:

  Mrh ben 25 senelik badana ustasıyım sitede calstım apartman görevlisi olark 3 yıl referansım vardır fanyans kartonpiyer her is elimden gelir 05396342001

 8. mehmet gürgöl dedi ki:

  05396342001

 9. kalıp ustasının 05357416502 dedi ki:

  Gokhan

 10. Hüseyin Yalçın dedi ki:

  Ben Duvarcıyım yatılı iş ariyorum
  05425841255

 11. Hüseyin Yalçın dedi ki:

  Ben duvarcıyım istanbul
  İş ariyorum 05425841255

 12. Duvarcıyım istanbul iş ariyorum 05425841255 dedi ki:

  Hüseyin yalçın

 13. Hüseyin Yalçın dedi ki:

  Duvarcıyım istanbul 05425841255

 14. Hüseyin Yalçın dedi ki:

  Duvarcı istanbul 05425841255