CINEMARINA işçi alımı yapıyor.

Yorum yaz Hizmet sektörü alımı, İşçi alımları - CINEMARINA işçi alımı yapıyor.

Dinamik güler yüzlü hizmet sektöründe çalışmayı önemseyen adaylar kendinizi geleceğe giden kapıyı açmaya hazır hissediyorsanız başarı merdivenlerinde yerlerinizi almaya hazırlanın.Cinemarine; misafirlerini ağırlayabilecek sorumluluk sahibi ekip üyelerini arıyor.
Genel Niteliklercnmr
Cinemarine Sinemaları,Bodrum’da 1994 yılında kurulan CINEMARINE, bugün Türkiye’nin 10 farklı şehrinde 11 farklı sinema kompleksi ile en son teknoloji ses ve görüntü olanaklarını, beklentinin ötesindeki kalite ile birleştirerek VIP hizmeti ile sinemaseverlere sunmaktadır. 20. yılında Cinemarine, İstanbul, Bodrum, Edirne, Kuşadası, Balıkesir, Çorlu, Ankara, Mersin, Söke ve Kayseri’de 95 salonu ile hizmet vermektedir.
Genel Başvuru
.Hizmet sektöründe çalışmayı benimsemiş,
.Güler yüzlü, görünüşüne özen gösteren,
.Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri kuvvetli,
.Gelişime açık, proaktif
Pozisyon Hakkındaki Diğer Bilgiler
Şehir/Ülke: Aydın (Kuşadası, Söke), Edirne (Merkez), İstanbul(Avr.) (Bağcılar), Kocaeli (İzmit), Mersin (Yenişehir), Muğla (Bodrum), Tekirdağ (Çorlu)
Personel sayısı: (Belirtilmemiştir)
Firma Sektörü: Sinema – Tiyatro
Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı
İş Alanı: Hizmet
Pozisyon Seviyesi: Eleman
Aday Bilgileri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi: Lise (Mezun)
Askerlik Durumu: Yapıldıeleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları