Depo görevlisi arayan firmalar

Yorum yaz Depo Elemanı, Lojistik - Depo görevlisi arayan firmalar

Depoya gelen ürünleri ekip halinde alıp ait olduğu raflara istiflemek, şubeler arası sevk edilecek ürünleri araca yükleyip şubelerimize teslim etmek, müşteri teslimatlarının sağlıklı bir şekilde yapılması ve şube teşhirlerinin düzenlenmesi. Depo içinde bulunan ürünlerin ve rafların temizliği ve düzeninin korunması amacıyla depo elemanı aramaktayız.
Genel nitelikler45065_logo
Eltaş Elektrik , 1985 yılında küçük bir ofiste yola koyulurken bir hedefimiz vardı: Elektrik ve iletişim sektörünün çeşitli ihtiyaçlarını her yönü ile karşılayacak, ileri seviyede bir firma olmak. Gelişim sürecimiz içerisinde başlangıçtan bugüne iki ilkeyi sürekli uyguladık; işimizi sevdik ve işimizi yaparken titiz davrandık. İşimizi severek, özenle gerçekleştirdiğimiz için başarılı olduk.
Depo Elemanı
Tercihen Ortaokul veya lise mezunu,
25-35 yaşları arasında bay,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Bilecik/Merkez de ikamet eden,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Pozisyon Hakkındaki Diğer Bilgiler
Şehir/Ülke: Bilecik
Personel sayısı: (Belirtilmemiştir)
Firma Sektörü: Tüketici Ürünleri
Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı
İş Alanı: Lojistik
Pozisyon Seviyesi: –
Aday Bilgileri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Cinsiyet: Erkek
Eğitim Seviyesi: İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun)
Askerlik Durumu: Yapıldıeleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları