Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş. personel alımı yapıyor.

Yorum (1) İnşaat sektörü, Mühendislik iş ilanları - Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş. personel alımı yapıyor.

Doğuş İnşaat’ın Rize’de üstlenmiş olduğu RTE Üniversitesi İnşaatı ve Soma’da üstlenmiş olduğu 301 Konut Projeleri’nden birinde görevlendirilmek üzere ”SAHA MÜHENDİSİ” arıyoruz.
Genel Niteliklerdogusinsaat_logo
Mega proje yaklaşımı ile hem kendi ülkesinde hem de uluslararası piyasada üstlendiği altyapı ve üstyapı projeleriyle, Doğuş İnşaat kendi sektörünün kilit şirketlerinden bir tanesidir. En saygın yapım şirketleri arasında yer alan Doğuş İnşaat kuruluşu olan 1950 yılından bugüne kadar 9 milyar doları aşan 165 projeyi tamamlamıştır.
SAHA MÜHENDİSİ
* Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümün’den mezun
* Mesleğinde 5-8 yıl deneyimli
* Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen
* MS Office Programlarına hakim, iyi seviyede Autocad kullanabilen
* B sınıfı ehliyet sahibi
* Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan
İş Tanımı:
İmalatların zamanında ve projesine uygun olarak tamamlanmasının sağlanması, günlük raporun kontrol edilmesi, imalat projelerinin incelenmesi, metraj kontrolünün yapılması, gerekli malzeme taleplerinin hazırlanması.
Biten imalatların kontrol ederek ve Müşavir/İdare’ye onaylatarak kayıt altına alınması, uygulamada çıkan sorunların incelenmesi, sorumlu olduğu imalatla ilgili taşeronların imalatlarının ve hakedişlerinin kontrolünün yapılması, maliyet kontrol hesapları için önem taşıyan zaiyat, adam/saat bilgilerinin tutulması.
Pozisyon Hakkındaki Diğer Bilgiler
Şehir/Ülke: Manisa, Rize
Personel sayısı: 1
Firma Sektörü: İnşaat
Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı
İş Alanı: Mühendislik
Pozisyon Seviyesi: Uzman
Aday Bilgileri
Tecrübe: En az 5 yıl tecrübe
Eğitim Seviyesi: Üniversite (Mezun)eleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları
Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş. personel alımı yapıyor. yazısına yapılan yorumlar
  1. gültekin altun dedi ki:

    mobil vinç operetörüyüm iş arıyorum