Ford Eleman Alımı 2016

Yorum yaz Otomotiv Sektörü - Ford Eleman Alımı 2016

Ford Otosan Fabrika’sında işçi sirkülasyonu devam ediyor. Ford Otosan 300 yeni eleman alımı yapacağını duyurdu.ford otosan eleman alımı

Ford eleman alımları, İŞKUR üzerinden yapılıyor. Şartları uyan adayların 19 Nisan Salı günü mesai bitimine kadar İŞKUR’a başvurması gerekiyor.

Ford Otosan 2002 ve 2003 yılı toplam otomotiv sektörü iç pazar lideri. 200 bin araç kapasitesiyle Gölcük Fabrikası, Ford Avrupa’nın tek ticari araç üretim merkezidir. Ford Otosan’ın İstanbul Kartal, Kocaeli Gölcük, Eskişehir İnönü tesisleri ve Gebze’de Ar-Ge merkezi bulunmaktadır.

Ford Otosan ayrıca İstanbul, Ankara, Kocaeli ve Eskişehir’de çeşitli pozisyonlarda görevlendirmek üzere eleman alımı yapıyor.

Ford iş ilanları ve iş başvurusu için kariyer sitelerindeki iş ilanlarını inceleyebileceğiniz gibi işçi statüsündeki iş ilanları için İŞKUR üzerinden iş başvurusu yapabilirsiniz.eleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları