Fuzul İnşaat yurtdışı inşaat işlerine odaklandı

Yorum (55) İnşaat sektörü haberleri - Fuzul İnşaat yurtdışı inşaat işlerine odaklandı

2000 yılında inşaat faaliyetlerine Fuzul Grup bünyesinde başlayan Fuzul İnşaat ile başlayan şirket, kısa süre içerisinde göstermiş olduğu başarılı, benimsenen ileri görüşlü ve güvenli politikalar ile çok önemli projelere imza atmıştır.

fuzul inşaat iş ilanları

Fuzul Grup Suudi Arabistan’a 400 milyon yatırım yapacak

Fuzul Grup, Suudi Arabistan’ın iki büyük inşaat şirketiyle birlikte Riyad’da konut ve villadan oluşan proje gerçekleştirecek. Yıllık 2.5 milyar lira ciroya sahip Alayuni Group ve yılık 1.5 milyar lira ciroya sahip Alhabib Real Estate şirketleriyle 3’lü konsorsiyum kuran Fuzul Grup, 400 milyon liralık yatırım yapacak. Şirketin yurt dışı yatırımlarına odaklanacağını belirten Fuzul Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, “Suudi Arabistan’da bir proje daha olacak. Onun dışından İran ve Malezya’da yatırım fırsatları var ve görüşmelerimiz sürüyor” dedi.

Fuzul Grup iş ilanları için kariyer sitelerindeki güncel iş ilanlarını takip edebileceğiniz gibi iş başvurusu için Fuzul Yapı İnşaat insan kaynakları sitesindeki iş başvuru formunu kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Fuzul İnşaat yurtdışı iş ilanları için kariyer sitelerindeki güncel yurtdışı iş ilanları takip edebilir, başvuru şartları doğrultusunda açık pozisyonlara iş başvurusu yapabilirsiniz.eleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları