HUGO BOSS Dikim Operatörü İş İlanları

Yorum yaz Tekstil - HUGO BOSS Dikim Operatörü İş İlanları

1999 yılında kurulan ve HUGO BOSS’un moda ve yaşam tarzını yansıtan ürünlerini üreten HUGO BOSS İzmir büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. 3.900 kişinin başarı tutkusu ve takım çalışması ile bir araya geldiği HUGO BOSS İzmir, geleceğinizi yönlendirebileceğiniz ve hayalinizdeki işi bulabileceğiniz bir yer. Bu tutkulu ve gelişim odaklı dünyamızın bir parçası olmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip yetiştirilmek üzere ve deneyimli Dikiş Operatörü arıyor.
hugo_logo

HUGO BOSS eşsiz tasarım ve yüksek kalite tutkusu ile dünyaca ünlü bir moda ve yaşam tarzı markası olarak bilinmektedir. HUGO BOSS, 12.500 çalışanını farklı düşünmeye teşvik etmekte ve böylece farklı bakış açıları ile yaratıcılığı ve yüksek performansı geliştirerek; dünya çapında 127 ülkede 7.000’den fazla satış noktasında bu başarıyı yansıtmaktadır.

Dikim Operatörü
Yüksek kalite standartlarında ve vardiyalı düzende dikim operatörü (makineci) olarak çalışabilecek
Yeniliklere açık, bilgi ve enerjisini işine yansıtabilecek
Öğrenmeye istekli, sektörü meslek olarak benimseyen, Hugo Boss ailesine uyum sağlayabilecek
Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmaları zorunludur.

İş Tanımı:
Konfeksiyon alanında dikim deneyimi olan adaylar, pantolon, ceket, gömlek ve bayan giyim ürün gruplarında dikim operasyonlarında görevlendirilmektedir.
Deneyimsiz adaylara ise Dikim Operatörü Yetiştirme Kursları ile ürün dikim eğitimleri verilmekte olup, kursiyerler dikiş makinesi operatörü olarak yetiştirilmektedir. Kurs süresince ücret ve sigorta İŞKUR tarafından; yemek ve servis hizmetleri ise Hugo Boss tarafından karşılanmaktadır.

Pozisyon Hakkındaki Diğer Bilgiler
Şehir/Ülke: İzmir
Personel sayısı: (Belirtilmemiştir)
Firma Sektörü: Tekstil
Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı
İş Alanı: Üretim / İmalat
Pozisyon Seviyesi: Eleman

Aday Bilgileri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi: İlköğretim (Mezun), Lise (Öğrenci), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun)eleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları