İş dünyasından terfi ve transferler

Yorum yaz Atamalar - İş dünyasından terfi ve transferler

İş dünyasından terfi ve transferler

Evim.net Hülya Altunbaş

Hülya Altunbaş, Evim.net‘te CFO olarak göreve başladı. Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Hülya Altunbaş, Fransa’da INSEAD Business School’dan MBA derecisini aldı. Ernst&Young‘da finansal danışman olarak çalışan Altunbaş, sonrasnda Doğan TV Holding‘de Finansal ve Stratejik Planlama Müdürü, Philips Medikal Cihazlar Bölümü’nde Güneydoğu Avrupa Finansal Kontrolörü olarak görev yaptı. İrlanda’da Google Avrupa Genel Merkezi’nde Online Satış ve Operasyon Müdürü olarak Türkiye ve İskandinav pazarlarının küçük ve orta işletme segmentini yönetti.

Alvimedica – Müjde Özenen

Alvimedica’nın İnsan Kaynakları Koordinatörlüğüne Müjde Özenen atandı. İş hayatına özel bir anaokulunda Psikolojik Danışman ve Sorumlu Müdür olarak başlayan Özenen, Servier İlaç ve BPO International’da İnsan Kaynakları Uzmanı olarak görev yaptı. Covidien Sağlık’ta önce İnsan Kaynakları Uzmanı sonra ise İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yaptı. ALB Menkul’de İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişimden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Özenen, HT Hayat’ta köşe yazarlığına devam ediyor. Özenen, İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Bölümü mezunu.

Hafele – Özlem Avşar Muslu

Hafele’nin Satış Grup Müdürlüğüne Özlem Avşar Muslu getirildi. Marmara Üniversitesi Kamu Yönetimi (Fransızca) bölümü mezunu olan Muslu, Galatasaray Üniversitesi Pazarlama ve Lojistik Yönetimi programında yüksek lisansını tamamladı. İş hayatına Siemens Business Services A.Ş’de İş Geliştirme ve Satış Asistanı olarak başladı, sonra Schott Orim Cam Sanayii Planlama ve Lojistik Müdürü olarak çalıştı. Silk & Cashmere’de Tedarik Zinciri Müdürlüğü görevini yürüttü.eleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları