Makine Operatörü, Üretim Mühendisi İş İlanı

Yorum yaz Tekstil - Makine Operatörü, Üretim Mühendisi İş İlanı

ipekyolAyaydın&Miroglio Grup bünyesinde hizmet veren Edirne Ipekyol fabrikasında görevlendirmek üzere makine operatörü ve üretim mühendisi alımı yapılacaktır.

Ipekyol, Twist ve Machka markaları ile 130’un üzerinde mağazasında yüzbinlerce kadının farklı beğenilerine seslenen Ayaydın&Miroglio Grup, Türk hazır giyim sektörünün saygın ve köklü kurumlarından biridir.

Makine Operatörü İş İlanı
Kendisine verilen üretim hedefleri, belirlenmiş kriterler ve kalite standartları doğrultusunda Düz dikiş,Overlok ,Ütü operasyonlarını yapabilmek.

Genel Nitelikler

Minimum ilköğretim Mezunu
Alanında minimum 2 yıl tecrübeli
Çalışma temposuna uyum sağlayabilecek
Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan

Üretim Mühendisi İş İlanı
Model bazında operasyon listelerini hazırlamak, teknik hazırlık tarafından model numunelerinin dikimi sırasındaki süreleri kontrol etmek, üretim sırasında, verilen süreleri gerektiğinde tekrar ölçerek revize etmek, aylık grup adet verimliliği ,birim maliyet ve operatör raporları hazırlamak ve sisteme girmek. üretim operatörleri’nin performans verilerini sisteme günlük olarak girmek.

Aranan nitelikler

Alanında minimum 2 yıl tecrübeli
Tekstil Mühendisliği mezunu
Tercihen dikiş bilgisine sahip
Metod geliştirme, verimlilik analizi ve iş etüdü bilgisine sahip
MS Office programlarını iyi derecede bilen
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek
Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayaneleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları