Markofoni İnsan Kaynakları stajyeri arıyor.

Yorum yaz Bilişim Sektörü - Markofoni İnsan Kaynakları stajyeri arıyor.

Markofoni Merkez ofiste çalışmak üzere İnsan Kaynakları stajyeri alımı yapılacaktır.

Genel Nitelikler2801kariyer_markafoni_033
Online moda ve lifestyle’ın ikon markası haline gelen, Türkiye’nin ilk ve lider özel alışveriş kulübü Markafoni.com 2008 Eylül ayında kuruldu.
Online e-ticaret platformlarının yanı sıra ücretli TV ve ilgili teknolojiler ile basılı medyası da bulunan Naspers 129 ülkede faaliyet göstermektedir.

İstanbul’da bulunan merkez ofisimizde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip “İnsan Kaynakları Stajyeri” arayışımız bulunmaktadır.
Üniversitelerin işletme, iktisat, psikoloji veya endüstri mühendisliği bölümlerinde 3. veya 4. sınıfta okuyan ya da yüksek lisans yapmakta olan,
İnsan Kaynakları alanında kariyer yapmayı hedefleyen,
Haftada en az 3 tam gün staj yapabilecek,
İnterneti ve sosyal medyayı aktif olarak kullanan,
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
MS Office programlarına hakim takım arkadaşı aramaktayız.
İş tanımı:
İnternet sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin, tüm insan kaynakları fonksiyonlarına (seçme yerleştirme, oryantasyon, eğitim, kariyer yönetimi, vb.) destek olunması.

Şehir/Ülke: İstanbul(Avr.)
İlan Tarihi: 01.04.2015
Personel Sayısı: 1eleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları