Mercedes-Benz Genel İş Başvurusu

Yorum (1) Otomotiv Sektörü - Mercedes-Benz Genel İş Başvurusu

Mercedes Benz
Mercedes-Benz’te çalışmak ister misiniz? Mercedes-Benz İstanbul Avrupa Yakasında görevlendirimek üzere deneyimsiz eleman alımı için iş ilanı yayınladı. Mercedes-Benz İş başvurusu yapmak isteyen adayların kariyer sitelerindeki iş ilanlarına iş başvurusu yapabileceği gibi Mercedes-Benz insan kaynakları sitesindeki iş başvuru formunu kullanabilirler.

Mercedes-Benz istihdam gerçekleştirelecek pozisyonun iş tanımı doğrultusunda adaylarda bulunması gereken nitelikeri belirlemekte. Bu sayede doğru işe doğru insan felsefesi ile bağdaşan bir süreç yürüterek uzun vadeli hem aday hem de şirket için verimli ve etkin bir kazan-kazan ilişkisi oluşturmasını sağlamayı amaçlamaktayız.

Mercedes-Benz genel iş başvuru ilanları ise ileride oluşabilecek açık pozisyonlarda değerlendirilmek üzere aday havuzu oluşturmaya yöneliktir. Bu sebeple bu iş ilanlarına yapacağınız iş başvuruları için çalışmak istediğiniz alanı bölümü belirten bir önyazı eklemeniz gerekmektedir.

Genel iş başvuru ilanlarına yapılacak başvurularda aranan niteliklere örnek vermek gerekirse;

  • Başarılı bir 4 yıllık üniversite öğrenim geçmişi,
  • İyi düzeyde bir veya iki yabancı dil bilgisi (Almanca-İngilizce),
  • Gelişmiş sosyal yetkinlikler aradığımız önemli ortak kriterlerdir.
  • Tüm adaylarımızda aradığımız bir diğer koşul ise şirketimize ve çalışmak istenilen fonksiyona ilgi ve motivasyonunun yüksek olmasıdır. Adayların şirketimizin global kimliği hakkında farkındalık sahibi olması ve dürüstlük,tutku,saygı ve disiplin olarak tanımladığımız ana değerlerimiz ile oluşan yüksek performans kültürümüze uygun davranış ve tutuma sahip olması en öncelikli beklentimizdir.

Tüm başvurular, başvuruların gizliliği ilkesi çerçevesinde değerlendirilecektir.

  • Aranan Nitelikler

Bu ilanın genel başvuru amaçlı olduğunu ve değerlendirme sürecinin niteliklerinize ve tercihlerinize uygun bir pozisyon oluştuğu zaman başlayacağını lütfen unutmayınız. Yetkinlik ve tecrübeleriniz mevcut ihtiyaçlarımızla karşılaştırılıp, uygunluk durumunda sizinle irtibata geçilecektir. Şu an açık olan pozisyonlarımız için uygun olmayan ama yukarıda belirtilen genel profile uyan başvurular bilgi bankamızda tutulacak ve gelecekteki ihtiyaçlar çerçevesinde tekrar değerlendirilecektir.

Mercedes-Benz iş başvurusu yapmak isteyen adayların yukarıdaki nitelikleri taşıması şartıyla iş başvurusu yapabilirler.eleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları
Mercedes-Benz Genel İş Başvurusu yazısına yapılan yorumlar
  1. MRB YASIM 32 IST PENDIKTE OTURUYORUM EKSANTRIK PRESTE CALISTIM DENEYIMIM VAR AYRICA PRES BESLEME SURUCULER HAKKINDA BILGIM VAR 0531 793 57 31 dedi ki:

    Serkan