MKEK kamu işçisi alımı yapacak

Yorum yaz Daimi İşçi Alımı - MKEK kamu işçisi alımı yapacak

mkek işçi alımı

Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu 13 belirsiz süreli daimi işçi personel alımı için 4 Kasım 2015 tarihinde ilan yayınladı ve başvurular başladı. Son başvuru tarihi 13 Kasım 2015.

MKEK işçi alımında en az lise mezunu, KPSS’den 60 puan almış olmak şartı aranıyor. Alımlar MKEK Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğü’ne yapılacak.

İlanlara başvuru yapmak isteyen adayların Çankırı Merkez, Çerkeş, Eldivan, Ilgaz, Kurşunlu, Orta, Şabanözü, Yapraklı, Atkaracalar, Kızılırmak, Bayramören, Korgun ilçesinde ikamet şartı bulunmaktadır.

MKEK İŞÇİ ALIMI İŞİN BAŞVURULABİLCEK POZİSYONLAR

Lise mezunları arasından kimya bölümü mezunları başvuru yapabilecektir. KPSS’den en az 60 puan ve üzeri almış olanlar başvuru yapabilirler.

4 NC/CNC Tezgah İşçisi Alımı: Lise mezunları arasından Makine Teknolojisi bölümü mezunları başvuru ve KPSS’den 60 puan ve üzeri almış olanlar başvuru yapabilecekler.

8 Tasviyeci İşçi Alımı: Lise mezunları arasından Makine Teknolojisi bölümü mezunları ve KPSS’den en az 60 puan ve üzeri alanlar başvuru yapabilecekler.eleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları