Mudo İstanbul Depo Sorumlusu İş İlanları

Yorum yaz Depo Elemanı - Mudo İstanbul Depo Sorumlusu İş İlanları

MudoMudo İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında (Avcılar – Tuzla) görevlendirmek üzere depo elemanı arıyor.

Depo elemanı iş ilanına iş başvurusu yapmak isteye adaylarda aranan şartlar aşağıdaki gibidir;

  • Tercihen Lise Mezunu
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • Yoğun çalışma temposu ve esnek saatlere uyum sağlayabilen,
  • Tercihen Askerlik görevini tamamlamış ya da minimum 2 yıl tecilli

İş Tanımı: Depo operasyon veya sevkiyat işlemlerini gerçekleştirilmesinde görev alacak takım arkadaşları arıyor.

Mudo depo elemanı iş ilanına iş başvurusu yapmak isteyen adayların kariyer sitelerindeki iş ilanlarına iş başvurusu yapabileceği gibi Mudo İnsan Kaynakları sitesindeki iş başvuru formunu kullanabilirler.

Kurucuları Mustafa Taviloğlu ve Doğan Gürün’ün isimlerinin ilk hecelerinden esinlenerek oluşturulan Mudo; 1964 yılında Fitaş Pasajında 12 metrekarelik bir dükkân ile yola çıkmıştır. 2012 yılında 100’den fazla mağazası ve 2.000’i aşkın çalışan sayısı ile Türk hazır giyim ve dekorasyon perakendeciliği sektörüne hizmet veren köklü bir markadır.

Kuruluş yılı olan 1964’ten bu yana her zaman kalite ve farklılık prensipleri doğrultusunda ilerleyen Mudo, o yıllarda dünya modasını yansıtan ürünleri ile Türkiye’de özellikle gençler arasında moda anlayışının gelişmesine neden olmuş, yaptığı cesur girişimlerle de birçok hazır giyim markasının doğuşuna öncülük etmiştir. İlk baskılı t-shirt ve garment wash (parça yıkama – parça boya) pantolon satışını gerçekleştirilen Mudo, sektörde fark yaratacak değişimlere öncülük etmiştir.

Yeniliği ve farklılığı, sadece ürün gamında değil mağazacılık alanında da gösteren Mudo “büyük metrekareli mağazacılık” anlayışını geliştirmiştir. Bu anlayışta “Dünya Burada” sloganı ile Mudo City ve “Ev ve yaşam için her şey” sloganı ile Mudo Concept mağazalarında yola çıkılmış, müşterilerin alışverişlerinde keyifli vakit geçireceği, aradıkları her şeyi aynı çatı altında kolaylıkla bulabilecekleri özel konseptte mağazalar tasarlanmıştır. Mudo, bünyesinde hazır giyim ve aksesuar markalarını barındırırken dekorasyon ürünleri ile geniş ürün gamını ortaya koymaktadır.eleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları