Muhasebe elemanı arayan firmalar

Yorum yaz muhasebe iş ilanları, Turizm - Muhasebe elemanı arayan firmalar

İstanbul’un hızla gelişmekte olan bölgelerinden Pendik Kurtköy’de dünyanın en büyük uluslararası otel zinciri olan Intercontinental Hotels Group bünyesindeki otelimiz Crowne Plaza İstanbul Asia’da “Muhasebe Elemanı” pozisyonunda istihdam edilmek üzere aşağıdaki özellikleri taşıyan takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz.
Genel Nitelikler22846_logo
Bir aile şirketi olarak 1953 yılında Ankara’da kurulan Bayraktar İnşaat, bugüne kadar Türkiye genelinde 100’ü aşkın projeye imza attı. Şirket 1996 yılında Bayraktar Kardeşler İnşaat Taahhüt Ticaret A.Ş. ismini alarak kurumsal bir yapıya geçti. Kurulduğu günden bugüne, 60 yıllık süreçte edindiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle yenilikçi projelere imza atan Bayraktar’ın başarısının altında; verimli iş gücü, ileri teknoloji, yeniliğe ve gelişime her zaman açık olmak yatıyor. Aynı prensiplerle 2008 yılında enerjiden inşaata, gayrimenkul yönetiminden perakende ve alışveriş merkezleri yönetimine, turizmden sağlık kulübü işletmeciliğine kadar birçok alanda faaliyet gösteren Via Properties faaliyete geçti.
Muhasebe Elemanı
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (iktisat, işletme, maliye),
Tercihen Otel muhasebesinde ve/veya Mali Müşavirlik Bürosunda en az 1 yıl tecrübesi olan,
Takım çalışmasına yatkın,
Muhasebe alanında kariyer hedefleri olan,
Tercihen tekdüzen hesap planına hakim,
Netsis ve Opera program bilgisine sahip,
İngilizce bilen,
Askerlik görevini tamamlamış,
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ya da edebilecek,
Pozisyon Hakkındaki Diğer Bilgiler
Şehir/Ülke: İstanbul(Asya)
Personel sayısı: (Belirtilmemiştir)
Firma Sektörü: Turizm
Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı
İş Alanı: Muhasebe, Turizm
Pozisyon Seviyesi: Eleman
Aday Bilgileri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi: Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)eleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları