Öztürkler Yem İş İlanları

Yorum (1) Yeni İş İlanları - Öztürkler Yem İş İlanları

öztürkler yem rasyonel yem iş ilanlarıBüyükbaş, küçükbaş ve kanatlı yemleri üretimi yapan firma olarak özellikle de Trakya bölgesinin lider şirketlerinden olan Öztürkler Grup, aile şirketi olmasına rağmen, kurumsal yapı kuran ve her geçen gün kurumsallığını güçlendirerek büyümeye devam ediyor.

ÖZTÜRKLER İŞ İLANLARI

GENEL İŞ BAŞVURUSU

Öztürkler Grup, Edirne Havsa ve Kırklareli İnece bölgesinde faaliyet gösteren işletmelerindeki çeşitli departmanlarında görevlendirmek üzere personel alımı yapıyor. Bu iş ilanına genel iş başvurusu yapabilirsiniz.

Öztürkler Yem iş ilanı ve başvuru şartı

  • Edirne, Havsa, Kırklareli’de ikamet etmesi veya bu bölgelere ikametini alabiliyor olması,
  • Mesleki deneyime sahip olarak başvuruda bulunması,
  • Erkek  adayların askerlik ile ilişiğinin kalmamış olması öncelikli tercih edilme  sebebidir.

Öztürkler Yem iş ilanına iş başvurusu yapmak isteyen adayların en az 2 yıl tecrübeli ve en az ön lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

TARIMSAL ÜRETİM SORUMLUSU İŞ İLANI

Öztürkler Grup, bölgesinde bulunan potansiyel üreticileri tespit etmek, sözleşmeli üretim için çalışmalar yapmak, ekilen yem bitkileri ile ilgili, ekim-hasat süreçlerini takip etmek ve üreticilere teknik danışmanlık yapmak üzere tarımsal üretim sorumlusu alımı yapıyor.

Tarımsal üretim sorumlusu iş ilanına iş başvurusu yapmak isteyen adaylarda aranan şartlar aşağıdaki gibidir.

Öztürkler Grup bünyesinde hizmet veren Global Gıda şirketinin Kırklareli İnece’de bulunan Rasyonel yem işletmesinde görevlendirmek üzere tasarımsal üretim sorumlusu aranıyor.

Öztürkler yem iş ilanları ve iş başvurusu için kariyer sitelerindeki iş ilanlarına iş başvurusu yapabileceğiniz gibi güncel iş ilanlarını da takip edebilirsiniz.  • yem fab is basvuru formu
eleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları
Öztürkler Yem İş İlanları yazısına yapılan yorumlar
  1. 2000 dollariq is ariyorum Azerbaycanliyim isteseniz buyurun, +99455 602 49 42 dedi ki:

    zaur