Paketleme Elemanı İş İlanları

Yorum yaz Depo Elemanı - Paketleme Elemanı İş İlanları

Firmalar paketleme bölümlerinde görevlendirmek üzere paketleme elemanı alımı yapıyor. Paketleme elemanı iş ilanları ve başvuru şartlarını sizin için derledik.

paketleme elemanı iş ilanlarıBizim Servis Paketleme Elemanı İş İlanı

İstanbul Avrupa Yakası Topkapı’da bulunan goda fabrikasında, üretim paketleme bölümünde çalışacak paketleme elemanı alacaktır. Çalışma yeri Topkapı’da olup (Bağcılar, Bayrampaşa, Esenler, Fatih, Gaziosmanpaşa) personel servisleri temin edilecektir.

  • Kişisel bakımına özen gösteren, titiz,
  • 21 – 45 yaşları arasında,
  • Gece ve Gündüz vardiyalarında çalışabilecek,
  • Askerliğini yapmış,
  • En az İlkokul mezunu,
  • Tercihen en az 1 yıllık iş deneyimi olan,
  • Sigara kullanmayan,
  • Üretim Paketleme Elemanı.

Sadepak Plastik Vasıfsız Paketleme Elemanı İş İlanı

Sedapak plastik ambalaj sektöründe çalıştırılmak üzere bay paketleme elemanı alımı yapıyor. SSK + Maaş + Yemek + Servis. İlgili pozisyona iş başvurusu şahsen kabul edilecektir. Selçuklu / Konya

Paketleme Elemanı Ne İş Yapar?

Firmaların sunduğu ürünlerin teslimden önceki son aşaması olan paketleme bölümü, müşterilerin yeniden tercihini etkileyecek ölçüde önemli bir bölümdür. Satın alınan ürünün içeriğine göre yapılan paketleme işi için kalifiye özelliklere sahip paketleme elemanı, müşterilerin memnuniyetini artıracaktır. Paketleme elemanı iş ilanları sayfasından başvurduğunuz bir işe kabul edildiğinizde o firmayı temsil eden, müşteri memnuniyetinin önemli bir halkası olacaksınız. Bu alanda eleman olarak işe başladığınızda verimli çalışmanız ve fark yaratan özelliklerinizle ön plana çıkmanız, zamanla firmanın diğer pozisyonlarına da adım atmanız için bir basamak olacaktır.

Firmalar paketleme elemanı iş ilanı ile üretim ve sunum aşamalarında takım ruhu ile işine sahip çıkacak, pratik düşünen, becerikli, kalifiye, pozitif, esnek çalışma saatlerini dert etmeyip yüksek verimlilikte çalışacak, özverili takım arkadaşlarını bulmayı amaçlamaktadır. Yaptığı işi kendi işi gibi sahiplenen, bulunduğu pozisyonu değerlendirip fark yaratacak adaylar öne çıkacaktır.

Paketleme elemanı pozisyonunda bir işte çalışmak istediğinizde, yaşadığınız şehirde yer alan iş ilanlarına başvurabileceğiniz gibi yeni bir başlangıç için farklı bir ilde yer alan ilanlara da başvurabilir, farklı koşullarda ve imkanlarda tercihler de yapabilirsiniz.eleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları