Pınar Süt Fabrikası İş Başvurusu eleman alımı nereye nasıl yapılır?

Yorum yaz Yeni İş İlanları - Pınar Süt Fabrikası İş Başvurusu eleman alımı nereye nasıl yapılır?
pınar süt fabrikaları iş ilanları ve iş başvurusu şartları
Pınar Süt fabrikaları iş ilanları ve iş başvuru şartları

Yaşar Holding çatısı altında faaliyet gösteren Pınar Süt Fabrikası iş başvurusu yapmak ister misiniz. Pınar Süt iş ilanları ve iş başvurusu hakkında merak ettiğiniz her şey….

Pınar süt fabrikası Şanlıurfa 100 milyon lira yatırımla faaliyete geçti. Pınar Süt, İzmir ve Eskişehir’in ardından açtığı üçüncü fabrikasıyla Bölge’nin refahını yükseltmek için çalışıyor. Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Pınar Süt Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı “Yatırımımız bu bölgenin üreticisi ve tedarikçisi ile tarımsal altyapısının iyileştirilmesi ve değer yaratma kapasitesinin arttırılmasına hizmet edecektir. Pınar Süt Şanlıurfa Fabrikası aynı zamanda sosyo-ekonomik bir kalkınma projesidir” dedi.

PINAR SÜT İŞ BAŞVURU FORMU

Ülkemizi önde gelen Yaşar Holding bünyesinde faaliyet gösteren, gıda sektörünün öncüsü olan Pınar markası, Kendinden emin güvenilir markalarıyla tüketicilerinin yaşamlarına değer katan ürün ve hizmetler sunmaktadır. İlk özel süt fabrikasını kurmasının yanında adeta ilklerin markası olan Pınar, ilk uzun ömürlü süt, ilk ambalajlı su, ilk mayonez, ilk entegre et tesisini halkımıza kazandırmıştır.
Geçmişten günümüze kadar marka değerini korumayı başaran ve her sene hizmet kalitesini arttıran Pınar Süt Mamulleri Sanayi A.Ş. 5 binden fazla kişiye iş imkanı sağlayan Pınar, büyümeyle birlikte personel ihtiyacı da artmaktadır. Sizde Pınar Süt bünyesinde çalışmak istiyorsanız, yazımızı dikkatlice okumalısınız.

Pınar Süt İş Başvurusu

Personeline verdiği değer, sağladığı sosyal haklar ile Türkiye’nin dikkate değer örnek kuruluşlarından olan Pınar’ın bu denli başarılı olmasının altında insan kaynaklarına verdiği önem yatıyor. Önce insan felsefesi ile iş yapan şirket, Yarıştığı her kulvarda liderliğini insana yaraşır kalite ve lezzette ürünler sunarak sürdürüyor.
Sizde Yaşar Holding bünyesindeki Pınar’da çalışmak istiyorsanız, Şirketin iş ilanlarına ulaşmak için Pınar iş ilanları bağlantısına tıklayın. Açılan sayfada açık pozisyonları ve ilan detaylarından işe alım yapılacak illeri görüntüleyebilirsiniz.eleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları