Polat Yol Yapı Azerbaycan İş İlanları

Yorum (1) Yurtdışı iş ilanları - Polat Yol Yapı Azerbaycan İş İlanları

Polat Yol Yapı Cezayir’de devam eden otoyol projesinde görevlendirmek üzere personel alımı yapıyor.

polat yol yapı azerbaycan iş ilanları Kurulduğu 1975 yılından bu güne kadar elde ettiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle oluşturduğu kurum kültürü ve sıkı sıkıya sarıldığı değerleri ile üstlendiği yurtdışı projelerinde büyük işler başaran Polat Yol Yapı Azerbaycan’da devam eden otoyol projesinde görevlendirmek üzere yurtdışı satınalma müdürü ve motor ustası arıyor.

POLAT YOL YAPI İŞ İLANLARI

Polat Yol Yapı, Cezayir’de devam eden otoyol projesinde görevlendirmek üzere; tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, yurtdışı inşaat firmalarının satın alma operasyonlarını yönetmiş, bu konuda yönetici olarak minimum 5 yıl deneyimli, iş makinaları ve yedek parçaları konularında deneyim kazanmış, tercihen daha önce Azerbaycan’da çalışmış yurtdışı satınalma müdürü ve Man yetkili servislerinde minimum 3-5 yıl çalışmış, askerlik ile ilişiği bulunmayan, uzun vade yurtdışı çalışmayı düşünen, titiz, dikkatli, dinamik yapılı MAN motor tamir ve bakım ustası arıyor.

polat yol yapı azerbaycan otoyol projesiAzerbaycan Baku – Shamakhi – Muganli Otoyol projesi

Polat Yol Yapı, Baku – Shamakhi – Muganli Otoyol projesi 22.9 km ve 23,5 km yol, tesviye, inşaat, köprüler, tüneller, alttemel, plentmiks temel, bitümlü sıcak karışımla kaplama projesini üstlenmiştir. Mayıs 2013 yılından başlanan proje Aralık 2016 tarihinde teslim edilecektir.

Polat Yol Yapı Cezayir iş ilanları ve iş başvurusu için kariyer sitelerindeki iş ilanlarını inceleyebilir ve iş başvuru formunu kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

  • kayı inşaat cezayir şantiyesi
  • polat yol yapı azerbaycan vakansiya
  • polat yol yapı azerbaycan iş ilanları
  • Polat inşaat azerbeycan
  • Polatli da isci arayan insaat sektoru
eleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı iş ilanı işçi alımı, iş ilanları 2017, insan kaynakları iş başvuru formu
Polat Yol Yapı Azerbaycan İş İlanları yazısına yapılan yorumlar
  1. sabankamar dedi ki:

    Ben ağır araç soforuyumkendime şoförlük işi arıyorum