Saha satış danışmanı arayan firmalar

Yorum yaz Hizmet sektörü alımı, Saha Satış Temsilcisi - Saha satış danışmanı arayan firmalar

Waternet su hizmetleri;Satış Müdür Yardımcısına bağlı çalışacak;Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirecek,müşterileri ile ilişkilerinin sürekliliğini sağlayarak, müşteri memnuniyetinin arttırılmasına yönelik katkıda bulunacak,randevulu ve randevusuz satış teknikleri ile müşteri portföyü oluşturup geliştirecek,şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirecek,bölgesinde pazarlama faaliyetlerini yürüterek marka bilinirliğini artıracak saha satış danışmanları arıyoruz.
Genel Niteliklerwaternet-head
Waternet Su Hizmetleri A.Ş. 2012 yılında sağlıklı yaşamın temel gerekliliklerinden biri olan sağlıklı suyu en güvenilir ve kolay şekilde tüketici ile buluşturmak amacıyla kurulmuştur. ‘Sağlıklı Su Herkesin Hakkı” ilkesini benimseyen Waternet; gelişen teknoloji ve büyüyen kentleşme ile birlikte her geçen gün daha da uzak kaldığımız sağlıklı yaşama, bizi bir adım daha yaklaştırmak için sağlıklı su içmeyi bir hizmete dönüştürmüştür.
Saha Satış Danışmanı
Tercihen Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu,
Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,
Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,
Enerjisi yüksek ve kendine güvenen,
Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği güçlü,
Pozisyon Hakkındaki Diğer Bilgiler
Şehir/Ülke: İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.)
Personel sayısı: (Belirtilmemiştir)
Firma Sektörü: Su Ürünleri
Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı
İş Alanı: Hizmet
Pozisyon Seviyesi: Uzman Yardımcısı
Aday Bilgileri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi: Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)eleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları