Şekerbank Personel alımı.

ŞEKERBANK,Bankamız Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda Müfettiş Yardımcısı olarak görevlendirilecek takım arkadaşları arıyoruz.
Genel Niteliklersekerbank-mufettis-head
1953 yılında şeker pancarı üreticisinin finansal ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Pancar Kooperatifleri Bankası adı altında Eskişehir’de kurulan Şekerbank 1993 yılından itibaren özel banka statüsüne geçmiş, 1997 yılında da hisseleri halka arz ederek dinamik bir yapıya kavuşmuştur. Bugün, Türkiye çapında 312 şubesi, 11 bölge müdürlüğü ve 1 yurtdışı temsilciliği bulunan Şekerbank’ın 4 bin üzerinde personeli bulunmaktadır.
Müfettiş Yardımcısı
.T.C. vatandaşı olmak,
.Türkiye’deki üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren fakültelerinin; Ekonomi, İşletme, Hukuk, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi, Ekonometri, İstatistik, Uluslararası Ticaret, Bankacılık ve Finans, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş ya da 2015 yılı içerisinde mezun olacak durumda olmak,
.30.09.2015 tarihi itibariyle Bayan adaylar için 26, Erkek adaylar için 28 yaşından gün almamış olmak ,
.Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıllık tecilli olmak,
.Herhangi bir kuruma karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü bulunmamak,
.Sağlık durumu yurdun her yerinde görev yapmaya ve yolculuğa elverişli olmak,
.Son iki yıl içerisinde İngilizce seviye tespit; TOEFL sınavından en az 70 puan, TOEIC sınavından en az 700 puan veya YDS sınavından en az 75 puan almış olduğunu belgeleyebilmek.
İş Tanımı
Bankanın tüm birim, şube ve konsolidasyona tabi ortaklıkları nezdinde teftiş, inceleme ve soruşturma faaliyetlerini yürütmek.
Değerlendirme Süreci
Genel Yetenek, Genel Kültür Sınavında başarılı olan adaylar birebir mülakat ve kompozisyon sürecine dahil olacaklardır.
Pozisyon Hakkındaki Diğer Bilgiler
Şehir/Ülke: Türkiye
Personel sayısı: (Belirtilmemiştir)
Firma Sektörü: Bankacılık
Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı
İş Alanı: Denetim/Teftiş
Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan
Aday Bilgileri
Tecrübe: Tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi: Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)
Askerlik Durumu: Yapıldı,Muaf,Yapılmadı,Tecilli

sekerbank.com.tr /4447878eleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları