Simit Sarayı personel eleman alımı iş ilanları

Yorum yaz İşçi alımları - Simit Sarayı personel eleman alımı iş ilanları

Simit-SarayıSimit Sarayı 2002 yılında bir inovasyon olarak başladı. O zamana kadar sağlıksız şartlarda ayaküstü yenen bir gıda olan simit, yeni bir iş modeli ile, oturarak yenilen bir ürüne dönüştü. Ekonomik bir alternatif sunan Simit Sarayı kısa sürede önemli bir büyüme başarısı gösterdi.

Mecidiyeköy’de bir mağaza ile başlayan Türkiye’nin ilk fırınkafe zinciri olan Simit Sarayı, Anadolu’nun geleneksel yiyeceği simide hak ettiği değeri vermek için tüm gücüyle çalışan ve geleneksel tatlarımızı dünyaya taşıyan lezzet bayrağı oldu.

Yurtiçi ve yurtdışındaki varlığı hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başardı.

Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu ile yola çıkan Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 3000’in üzerinde çalışanı ile günde 300.000’den fazla kişiye hizmet vermektedir.

Simit Sarayı, inovatif ürünleri ve yaklaşımlarıyla, yurtiçi ve yurtdışında gösterdiği büyüme temposuyla tüm dünyaya simit yedirme hedefine her geçen gün daha da yaklaşmaktadır.

İlan Başlığı Firma Şehir
İzmir – Folkart – Mağaza Pişirici Ekip Üyesi Simit Sarayı İzmir
Bursa – Kent Meydanı Avm – Mağaza Ekip Üyesi Simit Sarayı Bursa
Gaziantep Forum – Mağaza Ekip Üyesi Simit Sarayı Gaziantep
Bursa – Setbaşı – Mağaza Ekip Üyesi Simit Sarayı Bursa
Levent – Hamur Ustası Simit Sarayı İstanbul Avrupa
Levent – Tandırcı Simit Sarayı İstanbul Avrupa
Beylikdüzü – Mağaza Ekip Üyesi Simit Sarayı İstanbul Avrupa
Batman – Mağaza Müdürü Simit Sarayı Batman
Elazığ – Mağaza Ekip Üyesi Simit Sarayı Elazığ
Elazığ – Mağaza Vardiya Müdürü Simit Sarayı Elazığ


  • simit ustası arayan firmalar
eleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları