Sinpaş Personel Eleman İşçi Alımı İş İlanları 2015

Yorum (1) Eleman Alımı - Sinpaş Personel Eleman İşçi Alımı İş İlanları 2015

Sinpaş yatırımları ile şuan tüm Türkiye’de kendinden bahsettirmekte olan bir firma olup, bünyesinde çalıştırdığı birçok çalışanı yanına yenilerin almayı hedeflemektedir. Özellikle bu firma bünyesinde çalışmak isteyen kişilerin kariyerlerine büyük katkı sağlayacak olan Sinpaş firması İstanbul ve Ankara başta olmak üzere alımlarını gerçekleştirecektir.

Sinpaş personel eleman alımı iş ilanları 2015 de kaç kişi ile yapılacak bilemiyoruz fakat şuanda internet üzerinde 20den fazla ilan bulunmaktadır. İlanları için profesyonel bir ekip ile çalışan Sinpaş, alımlarına son derece dikkat etmektedir. Eğer sizlerde burada çalışmak isterseniz geniş pozisyonlara bakabilir ve herhangi bir tanesini seçerek burada çalışmak için bir adım atabilirsiniz.

Sinpaş personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında hangi pozisyonlar için verildi isterseniz öncelikli olarak bunlara bakalım. Daha sonrasında ise sizlere pozisyonlar ile ilgili daha fazla bilgi verebiliriz.

– İŞLETME UZMANI,
– PLANLAMA ŞEFİ,
– KİRALAMA UZMANI,
– AVUKAT,
– SATIŞ UZMANI,
– BULAŞIKÇI,
– PROJE MÜDÜRÜ,
– MİMAR,
– PAZARLAMA YÖNETMENİ.

Sinpaş personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlarda olacak diye merak edenler yukarıda yer alan ilanlara bakabilirler. Sinpaş firması en çok bu pozisyonlara alım yapacak olması ile birlikte daha birçok pozisyon içinde ilan vermiş durumdadır. Yukarıda yazan pozisyonlara ve daha fazlasına bakmak isteyenler ve aynı zamanda iş başvurusunda bulunmak isteyenler aşağıda yer alan link adresini kullanabilirler.eleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları
Sinpaş Personel Eleman İşçi Alımı İş İlanları 2015 yazısına yapılan yorumlar
  1. ismail dündar dedi ki:

    kaynakçıırak ve libyada çalıştım 0539 427 2156