Sofra / Compass Group Türkiye personel alımı.

Yorum yaz Hizmet sektörü alımı, Hızlı Tüketim Malları, muhasebe iş ilanları - Sofra / Compass Group Türkiye personel alımı.

Türkiye’nin her köşesinde, 81 ilde, 2.000 farklı lokasyonda, 22.000’nin üzerinde çalışanı ile toplu yemek ve destek hizmetleri sunan, özel sektörde Türkiye’nin 3. işvereni Sofra / Compass Group Türkiye, toplu yemek hizmeti veren projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip yeni çalışma arkadaşları arıyor.
Genel Nitelikler4081_logo12
1987’de kurulan Sofra / Compass Group Türkiye, dünyanın lider yiyecek ve destek hizmetleri firması olan ve 2014 mali yılında 17.1 milyar sterlin gelir elde eden Compass Group PLC bünyesindedir. Compass Group PLC yaklaşık 50 ülkede iş yapmakta, 500 binden fazla kişi istihdam etmekte ve her yıl 4 milyardan fazla öğün yemek servis etmektedir.
Muhasebe Uzmanı
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi,
Tercihen İngilizce bilgisine sahip,
İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış; çalışma arkadaşı aramaktayız.
İŞ TANIMI
Yukarıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.
Pozisyon Hakkındaki Diğer Bilgiler
Şehir/Ülke: İstanbul(Asya)
Personel sayısı: (Belirtilmemiştir)
Firma Sektörü: Hızlı Tüketim Malları
Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı
İş Alanı: Muhasebe
Pozisyon Seviyesi: Uzman
Aday Bilgileri
Tecrübe: En az 2 yıl tecrübe
Eğitim Seviyesi: Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)eleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları