TOYOTA Yurtdışı iş ilanları

Şasi Tasarımı 1 mühendis olarak, ana sorumluluğun Şasi parçaları gelişme başarılı bir şekilde tamamlanması olacaktır.Bu aşağıdaki faaliyetleri ile elde edilir.prototip aşamasında, yerel gelişmiş parçaların gelişim sürecini götürmek olacaktır. Sürekli kendi gelişiminde tedarikçileri desteklemek için mühendislik becerileri gerekir. Sen geliştirme zamanı bitmiş ve tüm Toyota’nın gereksinimlerini karşıladığından emin olun. Japonya’da geliştirilen parçalar için, annemiz TMC bölünmeler ve diğer Avrupa taraflara (montaj tesisleri, tedarikçiler) arasında irtibat vardır.üretim hazırlık aşamasında, resmi tasarım sorumluluğu size teslim edilir. Emin üretim parçaları beklenen performans düzeylerine ulaşmak ve. Montaj tesislerinde herhangi bir işlenebilirlik sorunları çözmek yapmak ,geliştirmenin her adımda, maliyet azaltma üzerinde durulacak ve parçalar performansı Avrupalı ​​müşterilerimizin beklentilerini eşleşen olduğunu uyanık kalır. Sizin ek sorumluluk, eğer sorumlu alanda yeni teknolojilerin Avrupa araştırmak olacak ,durumunda umut verici bir teknoloji bulunur ve müşteriye fayda ve Toyota, set-up öncesi gelişim çalışması onaylanır. Başarıyla sonuçlanmıştır, bir gelecek araçta uygulama için TMC bunu öneriyorum. Bu durumda siz bölümünün TeamLeader ve Üst Yöneticisi rapor verecek.
Genel Niteliklertoyota_logo
Toyota Türkiye, TOYOTA‘nın Türkiye’yi de içine alan Avrupa pazarı için üretim merkezidir. Misyonumuz öncelikli olarak yüksek kaliteli otomobiller üreterek Türk toplumuna katkıda bulunmaktır.Müşteriler daha kaliteli otomobilleri daha düşük maliyetlerle, istedikleri niteliklerde ve tam istedikleri zamanda elde edebilmeyi beklemektedirler.
Şasi Tasarım Mühendisi
Aracın şasi alanı süspansiyon, elektrikli hidrolik direksiyon ve sürücü kontrol içerir.
TME Şasi Mühendisliği Bölümünün sorumluluğundadır:
Toyota’nın Avrupa montaj fabrikalarından birinde inşa edilen araçlar için şasi parçaları 1) Yerel kalkınma. Bu etkinlik bizim yerel tedarikçiler ve Japonya’da Toyota Motor Corporation (TMC) bizim anne bölümler ile yakın işbirliği içinde yapılır. TMC. Tasarım Avrupalı ​​müşterilerin beklentileri ve Avrupa tedarikçilerin üretim yöntemlerine adapte olduğundan emin olmak için bize güveniyor
yeni Avrupa teknolojilerin 2) araştırılması. araştırmadan sonra ve gelecekte araç projelerinde uygulama için TMC onları öneriyoruz açıklama yarar.
(Elektro) Makine Mühendisliği veya Otomotiv Mühendisliği. Içinde -Asil
(Belçika, bu Sivil veya Endüstri Mühendisi eşdeğerdir).
karmaşık mekanik parçaların tasarım ve geliştirme -2 5 yıl ilgili deneyim. (Tercihen ama zorunlu araç şasi parçaları (süspansiyon, direksiyon, fren, lastik) alanında.
-Extensive mekanik mühendislik bilgilerini
-Proje yönetim yeterlilik genel araç tasarımı
-İyi bilgi pencereleri araçları ile
-Uzmanlık: MS Excel, Powerpoint Word iş davanın
-A temel know-how yapma (maliyet planlaması, senaryo, vs …) bir varlık olduğunu
İngilizce -Fluent. Almanca, Japonca ve Fransızca (önem sırasına azaltılmasında) bir varlık vardır.
CATIA v5 ile -Deneyim ve FE ve analizleri bir varlık olan
Avrupa ve Japonya’da zamanın% 20’ye kadar seyahat etmek -Willing
İstihdam Yeri: TME Teknik Merkezi, Zaventem, Belçika
Konum Hakkında Diğer Bilgiler
Şehir / Ülke: Belçika
Personel Sayısı: (Belirtilmemiştir)
Şirket çalışır Hangi Sektör: Otomotiv
Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı
İş Alanı: Mühendislik
Pozisyon Seviye: Uzman
Aday Bilgi
Deneyim: İş deneyim arası: 2-5
Eğitim Seviyesi: Üniversite (Mezun)eleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları