Turkcell Global Bilgi Edirne Personel Alımı İş İlanları

Yorum yaz Çağrı Merkezi - Turkcell Global Bilgi Edirne Personel Alımı İş İlanları

Turkcell Global Bilgi Edirne’de ikinci yaşını kutladı ve  çağrı merkezinde müşteri temsilcisi olmak isteyenleri işe almaya devam ediyor.

turkcell global bilgi edirne iş ilanları

Türkiye’nin lider müşteri deneyimi çözümleri merkezi Turkcell Global Bilgi’nin Edirne lokasyonu ikinci senesinde 1500 kişiye sağladığı istihdamla Edirne’nin en büyük işverenlerinden biri oldu.

Turkcell Global Bilgi, çalışanlarına sunduğu kariyer fırsatlarıyla genç bireylerin kendi beceri ve yeteneklerini geliştirmesine destek vermeye devam ediyor.

Turkcell Global Bilgi çağrı merkezi şehrin iş gücü kalitesinin iyileştirilmesine büyük katkı sağlıyor.

Aylık ortalama 3 milyon çağrıya cevap veren ve hizmet kapasitesini gitgide artıran Turkcell Global Bilgi personelinin yüzde 60’ını üniversite mezunlarından oluşuyor. Yaş ortalaması 26 olan çalışanların yüzde 75’i kadınlardan oluşmakta.

TURKCELL GLOBAL BİLGİ PERSONEL ALIMI

Turkcell Global Bilgi Edirne’de çalışmak isteyen adayların lise ve üzeri okullardan mezun olması ve 18 – 40 yaş aralığında olması gerekiyor. Turkcell Global Bilgi iş başvurusu için özel olara tanımlanmış 0850 202 56 58 numaraları telefondan anında iş başvurusu yapabilirsiniz.

TURKCELL GLOBAL BİLGİ İŞ BAŞVURUSU

Ayrıca Turkcell Global Bilgi iş ilanları için kariyer sitelerindeki iş ilanlarını inceleyebilir ve açık pozisyonlar doğrultusunda iş başvuru şartlarını taşımanız ile birlikte başvuru yapabilirsiniz.eleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları