32 Net Çağrı Merkezinde Çalışmak İster Misiniz?

Yorum yaz Çağrı Merkezi - 32 Net Çağrı Merkezinde Çalışmak İster Misiniz?

Süleyman Demirel Üniversitesi’nde başlatılan İİBF Kariyer Günleri kapsamında 32 Net Çağrı Merkezi, çağrı merkezinde kariyer yapmak isteyen sabırlı çalışma arkadaşları arıyor.

32 net çağrı merkezi iş ilanları

32 Net Çağrı Merkezi yetkilileri: “Yaklaşık 1 yılı aşkın süredir çeşitli projelerde hizmet vermekteyiz. Isparta’da İŞKUR aracılığı ile bizimle çalışacak ve kariyer yapmak isteyen sabırlı çalışma arkadaşları aramaktayız. Çağrı merkezimizde günlük 8 saat çalışma şartı bulunmaktadır. Vardiyalı çalışma sistemimizde yemek ve ulaşım çağrı merkezimiz tarafından karşılanmaktadır.

İŞKUR aracılığı ile merkezimizde stajyer olarak işe başlayan personellerimizi 12 aylık sürecin sonunda şirketimiz bünyesine alıyoruz. Şirket bünyesine alınan personellere asgari ücretin haricinde prim sistemi de uygulamaktayız” dediler. Akdeniz Gazetesi

Isparta’da ilk etapta 100 kinin istihdam edileceği Çağrı Merkezi için başvuran kişilerde aranan şartlar ve başvuru tarihleri belli oldu.

Çağrı merkezi personeli bay bayan, en az lise mezunu ,Isparta merkez, bağlı ilçe, kasaba, köylerinde ikamet edenler arasından seçilecek. Başvurular 21­30 Mayıs 2015 tarihleri arasında yapılacak. Mülakat ve seçmeler ise 1­4 Haziran 2015 tarihleri arasında saat 09:00’da yapılacak.

KURSLARA KATILMAK İSTEYENLER İÇİN GENEL ŞARTLAR

  • Kuruma kayıtlı işsiz olmak,
  • 18 ­- 35 yaş aralığında olmak,
  • Mesleğin gereklerine uygun olarak belirlenen özel şartlara sahip olmak,
  • Kurumca düzenlenen kurslara aynı meslekte daha önce katılmamış olmak,
  • İş ve Meslek Danışmanlığı hizmetlerinden faydalanarak,danışmanın uygun görüşüne sahip olmak,
  • Eğitimlere katılmalarına ve kurs sonunda da istihdam edilmelerine engel durumları bulunmadığı İl
    Müdürlüğünce uygun görülmesi halinde, sadece ikinci öğretim ve açık öğretimdeki öğrenciler kurslara katılabilirler.
  • Kurstan yararlanan kursiyerler, kursun tamamlanmasından itibaren 6 ay geçmeden yeni bir kurstan
  • Kurstan mezun olan kursiyerlere Milli Eğitim onaylı belge verilecektir.


eleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları