Anadolu Sigorta Yangın ve Mühendislik Uzmanı İş İlanı

Yorum yaz Haber, Mühendislik iş ilanları - Anadolu Sigorta Yangın ve Mühendislik Uzmanı İş İlanı

ANADOLU SİGORTA Kurumsal Sigortacılık Müdürlüğü bünyesinde, Yangın ve Mühendislik Sigorta branşlarında görev almak üzere, aşağıdaki niteliklere sahip Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

Yangın/Mühendislik Sigortaları için ihtiyari reasürans ve koasürans işlemlerinin yürütülmesi, risk değerlendirmesi yapılması, sigorta teminatı şart ve koşullarının belirlenmesi, özel risklerin ve yurtdışında yerleşik risklerin değerlendirilmesinden sorumlu olunacaktır.Adaylar sınav ve mülakat yoluyla işe alınacaktır. İşe alınması uygun görülen adaylar eğitim sürecinden sonra göreve başlatılacaktır.Şirketimiz Kurumsal Sigortacılık Müdürlüğü bünyesinde, Yangın ve Mühendislik Sigorta branşlarında görev almak üzere, aşağıdaki niteliklere sahip Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

Genel Nitelikler18168_r1_c1 (1)
1925; Anadolu Sigorta 1 Nisan’da Ulu Önder Atatürk’ün girişimiyle, ilk ulusal banka olan Türkiye İş Bankası‘nın öncülüğünde kuruldu.2012; Sosyal sorumluluk projesi ve faaliyet raporlarıyla 4 adet uluslararası ödülün sahibi oldu.

Kurumsal Sigortacılık Uzman Yardımcısı
T.C. vatandaşı olmak.
Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren Mühendislik Fakültelerinin İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği Bölümleri ya da okulların yetkili makamlarca tanınmış yurtdışındaki eşdeğerlerinden mezun olmak.
32 yaşını geçmemiş olmak
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.
Çok iyi derecede İngilizce bilmek ve TOEFL (IBT) yabancı dil seviye tespit sınavından asgari 85 puan elde etmiş ve bu sonucu 2 yıllık geçerlilik süresi en geç göreve başlama tarihinde dolacak bir sınav sonuç belgesi ile belgeleyebilecek durumda olmak.
Ms office programlarını ileri derecede kullanabilmek.
Pozisyonun gerektirdiği yetkinliklere sahip olmak.
Tercihen benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyim sahibi olmak.

Pozisyon Hakkındaki Diğer Bilgiler
Şehir/Ülke: İstanbul(Asya)
Personel sayısı: (Belirtilmemiştir)
Firma Sektörü: Sigortacılık
Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı
İş Alanı: Sigorta
Pozisyon Seviyesi: Uzman Yardımcısı

Aday Bilgileri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi: Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)eleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları