DenizBank Sınavlı eleman alımı yapıyor.

Yorum (1) Banka iş İlanları, Personel Alımı - DenizBank Sınavlı eleman alımı yapıyor.

DenizBank Müfettiş Yardımcılığı sınavı  yapıyor.Hemen başvuru yapın.

Genel Niteliklerdenizbank_logo

DenizBank, 1938 yılında, gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak üzere bir devlet bankası olarak kurulmuştur. 1997 yılının başında, bir bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi’nden satın alınmıştır. Ekim 2006’da, Avrupa’nın önde gelen finans gruplarından biri olan Dexia tarafından Zorlu Grubu’ndan satın alınan ve 6 yıl boyunca Dexia’nın ana hissedarlığında faaliyetlerini sürdüren DenizBank, 28 Eylül 2012 itibariyle Rusya’nın en büyük ve köklü bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermeye devam etmektedir.
MÜFETTİŞ YARDIMCILIĞI SINAVI
DenizBank
İyi bir kariyer için gözünüz Deniz’de olsun!
Türkiye’nin en büyükleri arasında yerini alan DenizBank, sizleri Teftiş Kurulu’nda görevlendirmek üzere sınava katılmaya davet ediyor.
Genel Nitelikler:
•4 yıllık eğitim veren üniversitelerin Hukuk, Siyasal Bilgiler, İşletme, İktisat, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İstatistik, Yönetim Bilişim Sistemleri, Matematik bölümlerinden mezun ya da İşletme, Ekonomi/Finans konularında yüksek lisans derecesine sahip olmak (adayların 2015 Temmuz ayı itibarı ile mezuniyet belgelerini almaları gerekmektedir)
•Çok iyi derecede İngilizce bilmek (ayrıca Almanca ya da Rusça bilmek tercih sebebi olacaktır)
•Son 2 yıl içerisinde belirtilen sınavlardan minimum puanları alan ve belgeleyen adaylar İngilizce sınavından muaf tutulacaktır. (TOEFL 75, TOEIC 800, YDS 80, IELTS 6.5)
•Askerlik görevini tamamlamış olmak veya en az 1 yıl tecil ettirmiş olmak,
•1988 yılı ve sonrası doğumlu olmak,
•Sağlığı Türkiye’nin her yerinde ve yurt dışında görev yapmaya elverişli olmak,
•Bankamızın daha önceki Müfettiş Yardımcılığı sınavlarının ya da Bankamız işe alım süreçlerinin herhangi birinde mülakat aşamasında elenmemiş olmak.

Sürekli / Tam zamanlı Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)eleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları
DenizBank Sınavlı eleman alımı yapıyor. yazısına yapılan yorumlar
  1. ay dedi ki:

    başvuru formları nerde