Güvenlik görevlisi arayan şirketler ve iş ilanları

Yorum (1) Güvenlik Görevlisi - Güvenlik görevlisi arayan şirketler ve iş ilanları

Güvenlik sektörüne yönelik iş ilanları geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre artış gösterdi. Yaşanan terör olayları özel güvenlik sektörüne ilgiyi artırdı ve özel güvenlik görevlilerine olan ihtiyacı artırmaya devam ediyor.

güvenlik görevlisi iş ilanları

Mavi yaka pozisyonlara yönelik olarak en çok özel güvenlik görevlisi ihtiyacının yaşandığı özel güvenlik sektör, 3.5 milyar dolarlık büyüklüğe sahip ve yaklaşık 240 bin kişiye iş sağlıyor. Sizler için derlediğimiz güncel özel güvenlik görevlisi iş ilanları aşağıdaki gibidir.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ İŞ İLANLARI

Securitek Güvenlik Hizmetleri, İstanbul, Kocaeli, Ankara ve Türkiye genelinde yatılı olarak görevlendirmek üzere özel güvenlik görevlileri arıyor. Securitek iş ilanları için kurumun internet sitesini ve kariyer sitelerini inceleyebilirsiniz.

ISS Koruma ve Güvenlik Hizmetleri, İstanbul, Manisa, Kocaeli ve Ankara illerinde görevlendirmek üzere görevlendirmek üzere bay ve bayan güvenlik görevlisi alımı yapıyor. ISS iş ilanları için kariyer sitelerindeki iş ilanlarına iş başvurusu yapabileceğiniz gibi ISS insan kaynakları sitesindeki güncel iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

Securitas Güvenlik Hizmetleri, İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası, Antalya, Kocaeli, Eskişehir, Samsun, Trabzon, İzmir, Sakarya, Bursa, Kilis, Hatay illerinde görevlendirmek üzere silahlı ve silahsız güvenlik görevlisi alımı yapıyor. Securitas iş ilanları için eleman.net sitesindeki iş ilanlarını inceleyebileceğiniz gibi kurumun insan kaynakları sitesindeki güncel iş ilanlarını da takip edebilirsiniz.

Ekol Güvenlik, İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında görevlendirmek üzere; özel koruma, özel güvenlik görevlisi, silahlı özel güvenlik görevlisi ve banka özel güvenlik görevlisi alımı yapıyor.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ İŞ İLANLARINA İŞ BAŞVURUSU

Güvenlik görevlisi arayan firmaların iş ilanları ve iş başvurusu için kariyer sitelerindeki iş ilanlarına başvuru yapabileceğiniz gibi güvenlik şirketlerinin insan kaynakları sitelerinden de özel güvenlik görevlisi iş ilanlarını inceleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Özel güvenlik görevlisi iş ilanları için kariyer.net, yenibiris.com ve eleman.net sitelerini inceleyebilirsiniz.eleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları
Güvenlik görevlisi arayan şirketler ve iş ilanları yazısına yapılan yorumlar
  1. İş istiyorum dedi ki:

    Aykut Yıldırım