Toros Tarım Personel Eleman Alımı İş İlanları

Yorum yaz Yeni İş İlanları - Toros Tarım Personel Eleman Alımı İş İlanları

Tekfen bünyesinde kurulan ve faaliyetlerine devam eden Toros Tarım personel alımı yapıyor. Toros Tarım personel alımı, iş ilanları ve iş başvurusu hakkında detaylı bilgi aşağıdaki gibidir.

toros tarım iş ilanları iş başvurusu

Tekfen Holding bünyesinde hizmet vermeye devam eden Toros Tarım eleman alımı yapmak üzere iş ilanları yayınlamaya devam ediyor.

Toros Tarım adı altında faaliyetlerine devam eden Tekfen Tarımsal Sanayi Grubu, iş hacmi, ürün/hizmet yelpazesi ve pazar payıyla Türkiye’nin kendi alanındaki en büyük kuruluşudur. Türkiye’nin en büyük 61. sanayi kuruluşu olan Toros Tarım, Türkiye genelinde 7 Bölge Müdürlüğü, 5 İşletmesi ile Tekfen Holding’in ikinci büyük operasyonunu temsil etmektedir.

1974 yılında kurulan Toros Tarım, Adana – Ceyhan, Mersin ve Samsun’da bulunan tesislerinde görevlendirmek üzere personel alımı yapmaya devam ediyor.

TOROS TARIM İŞ İLANLARI

Toros Tarım bünyesinde bulunan tesislerinde görevlendirmek üzere personel alımı yapıyor. Bölüm müdürleri, şefleri ve mühendis alımı yapmak üzere yayınladığı iş ilanının iş başvuru şartları aşağıdakş gibidir.

  • Üniversitelerin Makine / Kimya / Elektrik / Elektrik-Elektronik Mühendisliği / Deniz Ulaştırma ve İşletme Mühendisliği / İnşaat Mühendisliği / Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun,
  • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
  • İletişim ve insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık,
  • MS Office programlarını kullanabilen,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

Toros Tarım, gerek çalışanlarının iç memnuniyetini artırmak, gerekse şirketin personelden en üst derecede yararlanmasını sağlamak amacıyla etkin bir insan kaynakları programı uygulamaktadır.

Toros Tarım iş ilanları ve iş başvurusu için kariyer sitelerindeki iş ilanlarını inceleyebilir, açık pozisyonlar ve başvuru şartları doğrultusunda iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ayrıca Toros Tarım İnsan Kaynakları sitesindeki iş başvuru formu aracılılığıyla Toros Tarım iş başvurusu yapabilirsiniz.

Toros Tarım staj başvurusu yapmak isteyen adaylar da insan kaynakları sitesindeki iş başvuru formunu kullanabilir.  • samsun toros gübre iş ilanları
  • toros gübre samsun iş başvurusu
  • toros tarım iş ilanları
  • cobanlık iş
  • Ceyhan iş ilanları
eleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları