ÜNİTE İLETİŞİM personel arıyor.

Yorum yaz Personel Alımı, Yönetici alımı - ÜNİTE İLETİŞİM personel arıyor.

Türkiye’nin önde gelen stratejik iletişim danışmanlığı şirketi ÜNİTE İLETİŞİM, deneyimli ‘MARKA YÖNETMENİ’ arıyor.
Genel Nitelikler14694_logo
Ünite İletişim, dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen kurum ve markalarına stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.
Marka Yöneticisi/Yönetmeni
• Halkla İlişkiler sektöründe yönetici pozisyonunda en az 5 yıl deneyimli
• Bütünleşik iletişim kapsamında ulusal ve uluslararası marka portföyü yönetmiş
• Stratejik planlama, proje ve içerik üretimi, medya ilişkileri, etkinlik yönetimi ile dijital iletişim, sosyal medya yönetimi ve kriz yönetimi süreçlerinde liderlik görevini üstlenmiş
• Sunum tekniklerine, iletişim jargonuna, yazılı ve sözlü ifadeye, kusursuz Türkçe ve İngilizce bilgisiyle ileri derecede hakim (İngilizce seviye belirlenmesi için TOEFL ve SAT skorları tercih nedenidir)
• Tercihen İşletme, Ekonomi, Sosyoloji, İletişim lisans ve lisansüstü eğitimi tamamlamış
• Yapıcı, çözüm üretici, stres, zaman ve ilişki yönetimi konusunda kendine güvenen deneyimli arkadaşları ‘ÜNİTELİ’ olmaya davet ediyoruz.
İş tanımı:
Marka Yönetmeni, sorumlu olduğu kurum veya markanın iletişimini, bütünleşik iletişim planlaması kapsamında proaktif bir anlayışla yönetmekle yükümlüdür. Stratejik danışmanlık, içerik üretimi, gündem yönetimi, medya ilişkileri, kriz yönetimi, dijital iletişim, sosyal medya yönetimi, etkinlik yönetimi, grafik tasarım ve reklam hizmeti sunduğumuz ulusal/uluslararası kurum ve markalar için araştırma yapmak, analiz etmek, hedef kitlelere uygun iletişim stratejilerini geliştirmek ve yol haritalarını hazırlamak, planları kusursuz hayata geçirmek ve bütçe yönetmek, değerlendirmek ve raporlamakla sorumludur.
Pozisyon Hakkındaki Diğer Bilgiler
Şehir/Ülke: İstanbul(Avr.)
Personel sayısı: (Belirtilmemiştir)
Firma Sektörü: Halkla İlişkiler
Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı
İş Alanı: Halkla İlişkiler
Pozisyon Seviyesi: Orta Düzey Yönetici
Aday Bilgileri
Tecrübe: 5 – 10 yıl tecrübeli adaylar
Eğitim Seviyesi: Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)eleman alımı, eleman araya şirket, eleman iş başvurusu, iş başvuru formu, kariyer.net, yeni bir iş, iş başvuru şartları, iş başvuru nasıl yapılır, iş ilanı, yurtdışı işçi alımı, yurtdışı iş, yurtdışı projesi, iş ilanları 2018, insan kaynakları